+90 533 853 21 50

Sosyal Medyada Biz}

2018 Yaz Kampanyasını Kaçırmayın!
Hücem LTD olarak 2018 yılı için, tüm müşterilerimize en uygun fiyatlarla hizmet vermeye devam ediyor.
Devamını Oku >>>

Hakkımızda

Hücem LTD. Mobilya Dekorasyon & Ahşap Dekorasyon
Sizin hayallerinizi, bizim deneyimlerimiz kısa sürede gerçekleştiriyor.
Siz Hayal Edin Yeter!

HAKKIMIZDA

Hücem Mobilya & Ahşap Dekorasyon KKTC’de 2007 yılında başlamış olduğu ahşap işleri alanında birçok faaliyet göstermiş aldığı tüm projeleri başarılı ve güvenli bir şekilde teslim etmiştir.

KKTC mobilya sektöründe hizmet veren Hücem LTD 29 yılını mobilya sektöründe kendisini geliştirerek geçirmiş olup, ayrıca KKTC de Esnaf ve Zanaatkarlar odasının üst düzey sınavlarında birinci olarak ustalık belgesini almaya hak kazanmış olan Hüseyin Tümay’ın önderliğinde kurulmuştur.

Hizmet sektörüne girdiği günden bu güne Kıbrıs mobilya pazarında farklı tasarım ve uygulama, Mutfak Dolapları & Ahşap Dekorasyon alanlarında özgün bir bakış açısı ve edindiği tecrübe ve birikimler doğrultusunda tüm dünyada sürekli yenilenen tasarım trendlerini yakından takip ederek, alanında uzmanlaşmış deneyimli kadrosu ile birlikte tamamen müşteri odaklı tasarımlar yapmaktadır.

Hücem Mobilya & Ahşap Dekorasyon hizmet alanının yenilikler gerektiren bir alan olduğunun bilinciyle hareket ederek ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak uzmanlaşmış kadrosuyla müşterilerinin memnuniyetini yerine getirerek her geçen gün daha da çok güçlenmektedir. Profesyonel bir ekiple ve uyum içerisinde yapılan çalışmalar sonucu alınan her proje sıradışı tasarımlar ve hayal gücünün üzerinde gerçekleşip müşteri memnuniyetiyle taçlanmaktadır.

Hücem LTD KKTC’nin en yenilikçi mobilya tasarımlarını halkına sunmaktadır. Kıbrıs mobilya dekorasyon denince akla gelen ilk isimlerden birisi Hücem Dekorasyon olmaktadır.  Hizmet kalitesinde ve müşteri memnuniyetinde belirlediği hedefe kavuşmuş hatta çok daha ileriye gitmiş olan Hücem Mobilya & Ahşap Dekorasyon uzman ve deneyimli çalışma ekibinden aldığı güç ile geleceğin Mutfak Dolapları & Ahşap Dekorasyon tasarımlarını oluşturup projelerine yansıtmayı hedef edinmiştir.

KKTC mobilya sektörüne büyük yenilikler veren Hücem Mobilya Dekorasyon tüm ev, iş yeri, toplu konut, ofis ve büro dekorasyon hizmetlerini son teknoloji ekipmanlarını kullanarak imal etmektedir.

Tecrübelerimizi ve yaptığımız işleri görmek istiyorsanız galeri bölümünden işlerimizi takip edebilirsiniz.